محل تبلیغات شما
سلام 
این مشکلی بود که 2 روز گریبان گیر من و شرکت بود گفتم اینجا با شما به اشتراک بذارم
یه سایتی نوشته بودم بدون هیچ مشکلی داشت روی لوکال و 4 تا هاست دیگه کار میکرد فقط روی یکی از هاست ها روی سیستم مشتری ( نه روزی سیستم ما ) درست لود نمیشد و یه اتفاق عجیب غریبی که میافتاد این بود که یه خطای کنسول میداد که متد prettyPhoto تعریف نشده است . حالا جالب اینجاست که فایلی که داره این خطارو میده اصلا وجود نداره ( وجود داشت ولی محتواش اصلا این نبود  )

باقی سایت هارو روی سیستم کاربر باز کردیم این مشکل رو دیگه نداشت فقط همین یکی بود! حالا علت چیه ؟ ما دوتا کش داریم خیلی اوقات با پاک کردن کش مرورگر مشکلات اینطوری حل میشوند ولی یه مواقعی ( مثل الان ) مشکل عمقی تره !! یعنی شما باید کش DNS رو روی سیستم خودتون پاک کنید .  
لینک اصلی این مقاله رو میذارم که برای ویندوز و مک توضیح داده ولی اینجا فقط کاری که برای ویندوز باید انجام بدین و میگم
1 . اول از همه کش مرورگرتون رو پاک کنید
2.  بعد داخل cmd این دستور را بزنید : ipconfig /flushdns
باید در پاسخ Successfully flushed . بده . بعدش مرورگر رو باز کنید آدرس سایت رو بزنید و یکبار ctrl_f5 رو بزنید
مشکل بر طرف شده!
لینک مطلب رو گذاشتم میتونید استفاده کنید : 
https://mizbanfa.net/blog/hosting/clear-dns-cache/

دسته بندی با بی تهایت زیردسته بندی

حذف از کالکشن با شرط در لاراول - Remove from a collection on a condition in Laravel

تغییر آیکن اپلیکیشن اندروید

رو ,روی ,کش ,سیستم ,پاک ,ولی ,روی سیستم ,کش dns ,که برای ,برای ویندوز ,کردن کش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلچین مطالب وب استراتژی‌های توسعه روستایی دیجیتال مارکتینگ corciaticir David's receptions flipculridep شبکه فایل فارسی ART7-مرجع هنر confcidisu مرور